O Nas

Kingway to firma z wieloletnim doświadczeniem w imporcie i bezpośredniej dystrybucji maszyn rolniczych i budowlanych od 2000 roku.

Zajmujemy się bezpośrednią sprzedażą i dystrybucją maszyn na terenie całej Europy. Od lat realizujemy zamówienia na bardzo atrakcyjnych warunkach z bezpieczną dostawą do klienta. Pomagamy w uzyskaniu kredytu lub leasingu na każdy wybrany produkt z naszej oferty.

Maszyny budowlane Kingway ułatwią każdą możliwą pracę na placu budowy. Oferujemy Państwu specjalistyczne maszyny przeznaczone do robót ziemnych jak koparki, ładowarki, walce, wozidła i zagęszczarki. W asortymencie mamy również wózki paletowe i masztowe. Maszyny Kingway spełniają wszelkie wymogi i normy bezpieczeństwa. Nasz sprzęt wykonany jest z najwyższej jakości materiałów w konkurencyjnych cenach, które są poddawane szczegółowemu sprawdzeniu przez Nasz zespół.

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą! Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy i zaproponujemy najdogodniejsze warunki sprzedaży!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl